Domů / Kurzy a kroužky
Anketa
Jakou značku magnézia preferujete?
6 % (19)
6 % (20)
30 % (101)
35 % (116)
5 % (16)
19 % (62)

Celkem hlasovalo: 334
Odběr novinek
Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 1
Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 2
Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 3
Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 4
Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 1/4Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 2/4Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 3/4Tréninky lezení s Michalem Běhounkem - 4/4

Tréninky lezení s Michalem Běhounkem

Kód: MICHALOBECNE
Vyberte si prosím termín na který se chcete přihlásit.
Dodavatel: Smíchoff
Dostupnost: Na objednávku 0 ks
1.290 Kč
Porovnat

Žádné hodnocení.

Tréninky lezení s Michalem Běhounkem

Chceš se v lezení posunout dál? Nevíš, jak bys měl postupovat, aby ses začal efektivně zlepšovat? Tak se přihlaš na náš trénink s Michalem Běhounkem!

Michal je mistr republiky boulderingu v kategorii junioři, vícemistr v lezení na obtížnost, sám byl v české reprezentaci a jeho poslední úspěchy tohoto roku jsou 3. místo ve Water Boulder Games a 3. místo ze závodu Urban Boulder Race.

Michal při svých tréninzích čerpá především z jógy a z přirozeného pohybu těla. Zaměřuje se na kineziologii svalů a pohybu, pomůže vám rozvinout váš rozsah a sílu na základě různých cvičení. Jak on sám říká, jeho tréninky jsou z více než poloviny o rozvíjení pohybu a druhá půlka patří lezení. Inspiraci získává od Tomáše Brta (Brťáka), z Active move a namche ambasador.

Jeho tréninky budou probíhat každý čtvrtek od 20.00 – 22.00 hod, a aby to mělo smysl, lze se přihlásit vždy na 4 lekce po sobě.

Cena za 4 lekce je za 1290 Kč. V ceně je vstupné na stěnu a Michal, který se vám bude věnovat do roztrhání (svého) těla J.

 

Trénink NENÍ určen pro naprosté začátečníky, ale pro všechny, kteří znají a ovládají zásady bezpečného lezení na stěnách a chtějí se posunout někam dál.

Přihlašování je možné přes náš ESHOP (kapacita tréninku je omezena!).

 

https://youtu.be/7lMJDj1Hsxs

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop