Domů / Lezecké vybavení / Lezečky

Lezečky Ocún Nitro, 45 EU


Žádné hodnocení. Kód: OCUNNITRO10
Nitro je lezečka navržená pro nejnáročnější výkonnostní bouldering.
Výrobce: Ocún
Dostupnost: Skladem 1 ks
10 % OFF 10 %
Cena před slevou: 2.790 Kč
Ušetříte: 279 Kč
2.511 Kč
(2.511 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Proč nakupovat u nás?
 
Lezečky Ocún Nitro, 45 EU

Klíčové vlastnosti lezečky Ocún Nitro


- Vytvořená pro výkonnostní bouldering a těžké technické lezení
- Pogumovaný profil špičky pro efektivnější špičkování
- Patentované řešení 3-Force Systém
- Mezistélka 2D Fit Soft

Lezečky Ocún Nitro

Vlajková loď od české firmy Ocún, která byla vytvořena pro jediný účel. Drtit ty nejtěžší cesty na bouldrech a těžkých technických cestách.

Nitro jsou dalším milníkem ve vývoji firmy Ocún. Potřebovali špičkovou technickou lezečku, která si dokáže poradit s těmi nejtěžšími kroky a zajistit maximální kontrolu nad pohybem lezce. To se jim povedlo a vzešla z toho lezečka, který vyniká svojí citlivostí, agresivitou a lehkostí. Nitro je ušitá na zcela novém kopytě a má vysoce přilnavý podešev, zajištující perfektní tření na vstupech.

Díky tkanému vnitřku z mikrovlákna, lezečka perfektně obejme chodidlo, eliminuje tuhé oblasti a vnitřní dutiny a tím taktéž podpoří stabilitu s dodáním jistoty v krocích a stáním na vstupech. Spolu s pogumovanou špičkou, která vyniká při špičkování, se pocit v Nitru stává jako druhá kůže na noze. A v neposlední řadě, se Nitro může pyšnit speciálním vykrojením podešvu, díky kterému se dokáže adaptovat na různé druhy struktur a zajistit tu nejlepší stabilitu a oporu nohy.

Vykrojení podešvu


Unikátní vykrojení na podešvu lezečky, která zajišťuje její unikátní vlastnosti. Jestli má nějaká lezečka šestý smysl, tak díky tomuhle. Vykrojení na prostřední části podešvu se lezečce umožní adaptovat na jakýkoliv nerovný povrch a rovnoměrně zatížit pnutí a váhu na celé chodidlo. To je jeden z klíčových důvodů, proč jsou lezečky Nitro, tak efektivní při technických krocích a zvládání balance na různých typech struktur.

Systém konstrukce 3-Force


Systém pro precizní distribuci vnitřních sil. Eliminuje nežádoucí torzi lezečky na stupech. Výsledným efektem je dokonalá fixace nohy v botě a maximální stabilita na malých stupech a lištách.

Mezistélka 2D Fit Soft


Měkká mezistélka zvyšuje citlivost ve špičce a zlepšuje vlastnosti při lezení a tření.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.