Domů / Lezení / Přilby / Unisexové přilby

Přilba Mammut Wall Rider Mips, Vel. M-L, Bílá


Žádné hodnocení. Kód: MAMMWRIDEMIPS5661
Spojením švýcarské zručnosti a inovativní patentované technologie MIPS, vznikla nadčasová helma, zaručující maximální bezpečnost v jakémkoli prostředí.
Dodavatel: HUDYsport a.s.
Produkt již není v prodeji

Proč nakupovat u nás?

 

 

Přilba Mammut Wall Rider Mips, Vel. M-L, Bílá

Klíčové vlastnosti přilby Mammut Wall Rider MIPS

- První lezecká helma s patentovanou technologií MIPS
- Velké větrací otvory pro dobrou cirkulaci vzduchu a odvod tepla
- Robustní, přesto ultralehká helma s pouhými 225 gramy
- Ideální ochrana na skalách i v horách

přilba Mammut Wall Rider MIPS


Spojením švýcarské zručnosti a inovativní patentované technologie MIPS, vznikla nadčasová helma, zaručující maximální bezpečnost v jakémkoli prostředí.

Helma Wall Rider MIPS nabízí maximální bezpečnost a ochranu před nárazy způsobenými padajícími kameny nebo pády. V případě vystavení nárazu, vnější skořepina sklouzne po vnitřní vrstvě helmy.To znamená, že padající objekty jako je kamení, nebo nekontrolovaný náraz o skálu je schopná helma absorbovat tak, že se nárazová síla rozloží a tím se sníží riziko zranění a požkození mozku a páteře.

Přilba Mammut Wall Rider MIPS technologi

Wall Rider MIPS kombinuje odpružené jádro EPP (Expanded Polypropylene) s částečnou tvrdou skořepinou na vršku helmy pro maximální bezpečnost a zachování nízké váhy. Velké ventilační otvory udržují příjemnou teplotu i při vyšší námaze. Stahování na zátylku pomocí dvou pohodlných ultralight přezek je propojené se stahováním pod bradou. Vše snadno obslužitelné za pomocí jedné ruky.

Černé lemování po stranách a jemně bílá barva na vrchu s obrysem značky MAMMUT dodává helmě osobitý vzhled. Vše ladí v kontrastu se žlutými sloty v přední části a pružnou šňůrkou v zadní části helmy na uchycení čelovky.

Přilba Mammut Wall Rider MIPS design

Technologie MIPS

Inovativní technologie, díky které klouže vnější skořepina helmy po vnitřním plášti. Každý náraz kamene tak dokáže helma odklonit a tím zmírní sílu působící na vaší hlavu a páteř. Stejný princip zachovává i při nárazu hlavou o skálu.

Specifikace
Doporučené použití Vícedélkové cesty
Barva Černá
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.