Ultralehké jistítko moderní konstrukce umožňující jištění na jednoduchém i dvojitém laně. Hurry umožňuje dva režimy tření, je ideální pro jednoduchá lana o průměru 9–11 mm, nebo dvojitá o průměru 7,8 – 9,5 mm.
Jištění na jednoduchém i dvojitém laně
Dva režimy tření
Hmotnost: 45 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jistítka |
|---|---|
| EAN: | 8591804621673F |
| Průměr lana: | 9-11 mm (Jednoduché lano), 7,8-9,5 mm (Poloviční a dvojité lano) |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Manuální jistítko |
| Materiál: | Dural |
| Vhodné pro jištění: | Prvolezce |
| Možnost slaňování: | Ano |
| Doporučené použití: | Umělá stěna |
| Hmotnost: | 45 |
| Značka: | Ocún |
Související produkty
Robustní elegantně řešené poloautomatické jistítko na jednoduché lano.
Zcela nový jistící a slaňovací zařízení vyrobené z nerezové oceli, díky čemuž je neobyčejně malé a trvanlivé.
Vše, co se od těch nejlepších jistítek čeká, Wall Alpine splňuje. Komfortní a efektivní jištění při sportovním lezení, lezení v horách, vícedélek, nebo lezení ledopádu v...
Jistící kýbl Ocún Habu je komfortní, dobře se s ním manipuluje a je vhodný pro jištění na skalách, umělých stěnách i v horách.
Vysoké nároky, funkčnost za jakýchkoliv podmínek a odvážná inovace, která posune hranice jištění. To všechno byly kritéria firmy DMM, díky kterým vzniklo jistítko Pivot.
Jedinečný design uzpůsobený ke snadnému a bezpečnému jištění. Italská firma Climbing Technology vytvořila jistítko, které v sobě ukrývá hned několik výhod.
Kompaktnější a lehčí verze oblíbeného jistítka ATC-guide určená pro alpinisty.
Poloautomatické jistítko, které je velmi jednoduché na ovládání z dílny Singing Rock.
Kompaktní poloautomatické jistítko.
Vysoké nároky, funkčnost za jakýchkoliv podmínek a odvážná inovace, která posune hranice jištění. To všechno byly kritéria firmy DMM, díky kterým vzniklo jistítko Pivot.
Legendární model multifunkčního jistítka nyní ještě o krapet lehčí a v lepším tvaru.
Poloautomatické jistítko pro jednoduchá lana o průměru od 8,5 do 11 mm.
Legendární model multifunkčního jistítka nyní ještě o krapet lehčí a v lepším tvaru.
Lehká a všestranná inovativní pomocná brzda pro jištění lezců s velkým váhovým rozdílem. OHMEGA zvyšuje bezpečnost a přináší plynulé a pohodlné jištění.
Podobné produkty
Sportovní lano s nižším průměrem za vynikající cenu.
Měkké, lehké, odolné lano předurčené pro začátek používání tenkých lan. Vzhledem k silňejšímu opletu je jako předurčené na písky.
Sportovní lano s nižším průměrem za vynikající cenu.
Jednoduché lano Petz Arial o průměru 9,5 mm je určeno zkušeným lezcům, kterým nabízí maximální životnost a výkon v jakýchkoliv podmínkách.
Lano Beal Stinger je vyvinuté pro ty nejnáročnější cesty.
Jednoduché lano Beal Virus 10 růžové barvy.
Tango je univerzální horolezecké lano pro různé lezecké aktivity.
Jednoduché lano Beal Virus 10 růžové barvy.
Tenké a lehké sportovní lano, které přesvědčí svou naprosto příjemnou manipulací.
Jedinečné dynamické lano certifikované jako jednoduché, poloviční i dvojité s úpravou opletu.
Sportovní lano, které zůstává měkké po celou dobu své životnosti.
Kompaktní měkké a velmi lehké lano. Booster je průkopník prvních tenkých lan.
Jednoduché lano Petzl Contact o průměru 9,8 mm je univerzální a vhodné pro adepty na extrémní lezení.
Lano Beal Stinger je vyvinuté pro ty nejnáročnější cesty.
Uultra lehké lano jendoduché lano petzl
Lano Zenith 9.5 mm od francouzké firmy Beal je lehké, odolné a přesto cenově dostupné lano pro výkonnostní lezce.




