Měna
CZK
Jazyk
Čeština
Registrace

Black Diamond

Cena

694499
1694499
Stránka 1 z 2 - 43 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

Loose Chalk
249 Kč
Měrná cena: 124,50 Kč / 100 g

Špičkové magnézium od firmy Black Diamond.

BDLSCHALK200G
Dámská bunda Black Diamond Coefficient Fleece Hoody Blackberry - 1
4 499 Kč

Dámská mikina Coefficient Hoody od firmy Black Diamond z lehkého hřejivého fleecu.

+ další
P45969
BD Solution Guide
2 499 Kč

Pevný a univerzální úvazek na všechno od skal po ledy.

+ další
BDSOLUTGDL
Lezečky Black Diamond Momentum dámské
2 390 Kč

Black Diamond Momentum Women’s – lehké a pohodlné dámské lezečky na stěnu i skálu. Skvělá volba pro začátečnice i pokročilé lezkyně, které chtějí univerzální pár „na všechno“.

BBSHOMOMENTW375FGA
Black Diamond Momentum ash
2 390 Kč

Lezecké boty Momentum značky Black Diamond byly vyvinuty s ohledem na maximální pohodlí, ale vynikají také svým výkonem.

BBSHOMOMENT40MB
Bunda Black Diamond Treeline Rain Shell Redrock - 1
discount-0
3 499 Kč

Pánská bunda vhodná do hor na túry nebo na lezení. Vydrží vítr, déšť a je prodyšná zároveň.

+ další
P44467
Dámská bunda Black Diamond Treeline Rain Shell Octane - 1
discount-0
3 499 Kč

Dámská bunda vhodná do hor na túry nebo na lezení. Vydrží vítr, déšť a je prodyšná zároveň. Dámská verze má přizpůsobený střih ženské postavě.

+ další
P44134
Detail
discount-0
3 799 Kč

Pánská mikina Coefficient QZ Hoody se hodí jako střední vrstva pro cokoli od lyžařských túr po alpské výstupy, je vybavena fleecem Polartec® Power Dry®.QZ= quarter zip = 1/4 zip

+ další
P45948
Bunda Black Diamond Coefficient QZ Hoody Kingfisher - 1
discount-0
3 799 Kč

Pánská mikina Coefficient QZ Hoody se hodí jako střední vrstva pro cokoli od lyžařských túr po alpské výstupy, je vybavena fleecem Polartec® Power Dry®.QZ= quarter zip = 1/4 zip

+ další
P45952
Bunda Black Diamond Coefficient QZ Hoody Octane - 1
discount-0
3 799 Kč

Pánská mikina Coefficient QZ Hoody se hodí jako střední vrstva pro cokoli od lyžařských túr po alpské výstupy, je vybavena fleecem Polartec® Power Dry®.QZ= quarter zip = 1/4 zip

+ další
P49496
Dámská bunda Black Diamond Coefficient Fleece Hoody Azurite - 1
discount-0
4 499 Kč

Dámská mikina Coefficient Hoody od firmy Black Diamond z lehkého hřejivého fleecu.

+ další
P45967
Dámská bunda Black Diamond Coefficient Fleece Hoody Black - 1
discount-0
4 499 Kč

Dámská mikina Coefficient Hoody od firmy Black Diamond z lehkého hřejivého fleecu.

+ další
P45960
Dámská bunda Black Diamond Coefficient QZ Hoody Black - 1
discount-0
3 799 Kč

Dámská mikina Coefficient QZ Hoody se hodí jako střední vrstva pro cokoli od lyžařských túr po alpské výstupy, je vybavena fleecem Polartec® Power Dry®.QZ= quarter zip = 1/4 zip

+ další
P45976
Dámská bunda Black Diamond Coefficient QZ Hoody Cerulean Blue - 1
discount-0
3 799 Kč

Dámská mikina Coefficient QZ Hoody se hodí jako střední vrstva pro cokoli od lyžařských túr po alpské výstupy, je vybavena fleecem Polartec® Power Dry®.QZ= quarter zip = 1/4 zip

+ další
P45982
Expresky Black Diamond HotWire Quickpack 12 cm 6 kusů modré
2 290 Kč

Set šesti univerzálních expresek, vhodných pro sportovní cesty i alpské výstupy za dobrou cenu.

BDHOTWIRE12PACKBL
Sedák Black Diamond Solution
+ další
BDSOLUTWGLXS
Black Diamond Momentum Moonstone - 1
1 539 Kč

Nejprodávanější všestranný úvazek Black Diamond s pohodlným pasem Dual Core Construction a snadným nastavením nohavičkových poutek přes systém trakFIT. Skvělná volba pro stěnu,...

+ další
MOMENTUMSMS
Black Diamond LiteForge Screwgate - 1
Karabina Black Diamond LiteForge
Dodání do 10–20 dnů
359 Kč

Ultralehká zamykací karabina s keylock nosem a šroubovacím zámkem pro lezce, kteří berou každý gram vážně. Ideální na stavění štandů, vícedélky nebo jako lehká pojistná karabina...

BDLITEORGE
Black Diamond RockLock Triple Lock - 1
449 Kč

HMS karabina s Triple Lock zámkem, kterou ovládneš jednou rukou. Největší jistící karabina od Black Diamond — ideální na jištění, slanování, štandy i ledovcové túry.

BDROCKLOCKTRIPL
Karabina Black Diamond RockLock Screwgate black - 1
369 Kč

Největší jistící karabina Black Diamond s šroubovacím zámkem — ideální volba na jištění, slaneňí i stavbu štandů. HMS tvar kompatibilní s lodním uzlem i jistítky, keylock nos...

BDROCKLOCKSCREWBLK
karabina Black Diamond Gridlock Screwgate Wire
519 Kč

Nejdůležitější ze všeho je bezpečnost. Proto americká firma Black Diamond vyvinula karabinu s patentem, který změnilo dosavadní pohled na bezpečné jištění.

BDGRIDLSCRGN
karabina Black Diamond Gridlock Triple lock
629 Kč

Black Diamond GridLock Triple Lock je speciálně vyvinutá karabina pro jištění, která minimalizuje riziko nebezpečného příčného zatížení.

BDGRIDLTRIP
Batoh Black Diamond Creek 24 Iron Red
2 690 Kč

Street Creek 24 je městský batoh ve stylu - vak na lano, inspirovaný modelem Haul.

BDCREEK24IR
Jistítko Black Diamond ATC Guide alpine
790 Kč

Kompaktnější a lehčí verze oblíbeného jistítka ATC-guide určená pro alpinisty.

BDGUIDEALPENV

Ovládací prvky výpisu

43 položek celkem