Domů / Kontakty
Výrobci
Články
  Nevíte si s něčím rady?

  Zeptejte se nás online:

  Otevřte si v pravém dolním rohu chat a zeptejte se nás na cokoliv.

   

  Pište nám na:

  obchod@lezeckecentrum.cz

   

  Rádi Vám pomůžeme.

  Kontakt

  Kamenná prodejna

  Rádi vás u nás uvidíme. Můžete vyzokušet lezečky a další vybavení na své lezecké dobrodružství.

  Vše co Vás zajímá ohledně Vánoc (ať už je to otevírací doba nebo jestli stihneme doručit balíček včas) najdete na jednom místě ZDE. 

  Otevírací doba prodejny:

  Po - Pá:   9:00 - 21:00
  So - Ne:  10:00 - 16:00
  Státní svátky:  10:00 - 16:00

  Kamenná prodejna je součástí lezecké stěny a je i výdejním místem pro objednávky z eshopu. Najdete nás hned u recepce.

  Adresa:

  Lezecké centrum SmíchOFF
  Křížová 6, Praha 5 - Smíchov, 150 00

  Telefon: +420 704 971 671 (po-pá: 9:00-21:00)

  E-mail: obchod@lezeckecentrum.cz

  Jak se k nám dostanete?

  Stěna se nalézá v Praze na Smíchově v areálu bývalé továrny Škoda naftové motory jen několik desítek metrů od budovy České správy sociálního zabezpečení.

  Lezecké centrum SmíchOFF; Křížová 6; 15000 Praha 5 - Smíchov
  GPS: 50°3'17.68"N - 14°24'21.25"E

  Přístup pomocí mhd

  • Vystoupíte ve stanici metra Anděl – východ směr Ženské domovy a vyhledáte zastávku autobusů na Hlubočepy. Zde vyčkáte na příjezd autobusu 120 nebo 231, kterým se svezete dvě stanice do zastávky Správa sociálního zabezpečení.
  • Přejdete silnici a vydáte se dál ve směru mizejícího autobusu. Již od zastávky uvidíte vlevo sjezd do starého průmyslového areálu, zřetelně označený zákazem vjezdu. Tam povede vaše cesta.
  • Sejdete z kopečka k vrátnici areálu. Široce se usmějte, zamávejte vrátnému a bez ostychu projděte vrátnicí. Projděte parkoviště za vrátnicí a pokračujte zprava podél staré tovární haly... Od zastávky autobusu to máte nějakých 300 metrů.
  • Chcete-li si udělat kratší procházku, metro opustíte až ve stanici Smíchovské nádraží a vydáte se směrem na sever – tj. do centra.
  • Po několika desítkách metrů narazíte na lávku vedoucí přes vlakové nádraží. Vysupíte schody, lávku přejdete a dorazíte na křižovatku nad vjezdem do tunelu Mrázovka. Noviny se Vám při čekání na zelenou rozhodně neztratí.
   Dočkáte-li se zeleného panáčka, přejděte křižovatku a vydejte se vlevo do ulice Křížová. Po nějakých pěti stech metrech svižné chůze dorazíte na zastávku autobusu Správa sociálního zabezpečení před Českou správou sociálního zabezpečení.
  • Odtud pak pokračujete podle předchozího popisu. Na zastávku to ze stanice metra máte nějakých 700 metrů.

   

  Přístup vlastním vozem

  • Pokud pojedete autem, můžete parkovat přímo v areálu za 19 Kč/hod v čase 7.00-17.00 hod, za 8 Kč o víkendech a v čase 17.00 - 24.00 hod. Pojedete-li z centra – třeba po vnitřním okruhu, do ulice Křížová se dostanete celkem lehce.
  • Přijedete-li však po okruhu směrem od Barrandova, obrňte se notnou dávkou trpělivosti a vychutnejte si genialitu českých dopravních inženýrů se vším všudy. Kdo z Vás se zvládne dostat do ulice Křížová bez spáchání alespoň jednoho hrubého dopravního přestupku, má náš bezmezný obdiv.
  • Nejschůdnější cestou pravděpodobně je opustit okruh směrem do ulice Radlická, zde se otočit a těsně před nájezdem zpět na okruh odbočit do ulice Křížová. Ani to však při silnějším provozu není až zas taková legrace.
  • Dorazíte-li do ulice Křížová, hned za prvními světly (bráno od centra) odbočíte vlevo dolů do zákazu vjezdu, kde již uvidíte vrátnici areálu. Budete-li mít štěstí a závora bude otevřená, jeďte směle dál. Bude-li závora zavřená, vezměte parkovací kartu, kterou Vám potvrdíme na našem baru za malý poplatek. Parkujte hned za vrátncí a pokračujte pěšky zprava podél staré tovární haly do jednosměrky a přes výjezdovou závoru. 

   


  Obchod provozuje:

  Lezecké centrum s.r.o.
  Tomáš Holman
  Táborská 979/5
  Praha 4, 140 00
  IČ: 27425363
  Společnost zapsána v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, vložka 11111, oddíl C.

  Jedná se o sídlo společnosti.
  Nejedná se o výdejní místo a nelze zde řešit reklamace.

   

  Napište nám
   *
   *
   *
   *
  captchaZobrazit jiný kód
   *
  Prosím vyplňte všechna pole označená *.