Domů / Kontakty
Výrobci
Články
  Nevíte si s něčím rady?

  Zeptejte se nás online:

  Otevřte si v pravém dolním rohu chat a zeptejte se nás na cokoliv.

   

  Pište nám na:

  obchod@lezeckecentrum.cz

   

  Rádi Vám pomůžeme.

  Kontakt

  Kamenná prodejna

  Rádi vás u nás uvidíme. Můžete vyzokušet lezečky a další vybavení na své lezecké dobrodružství.

  Otevírací doba prodejny:

  Po - Pá:   9:00 - 21:00
  So - Ne:  10:00 - 16:00
  Státní svátky:  10:00 - 16:00

  Kamenná prodejna je součástí lezecké stěny a je i výdejním místem pro objednávky z eshopu. Najdete nás hned u recepce.

  Adresa:

  Lezecké centrum SmíchOFF
  Křížová 6, Praha 5 - Smíchov, 150 00

  Telefon: +420 704 971 671 (po-pá: 9:00-21:00)

  E-mail: obchod@lezeckecentrum.cz

  Jak se k nám dostanete?

  Stěna se nalézá v Praze na Smíchově v areálu bývalé továrny Škoda naftové motory jen několik desítek metrů od budovy České správy sociálního zabezpečení.

  Lezecké centrum SmíchOFF; Křížová 6; 15000 Praha 5 - Smíchov
  GPS: 50°3'17.68"N - 14°24'21.25"E

  Přístup pomocí mhd

  • Vystoupíte ve stanici metra Anděl – východ směr Ženské domovy a vyhledáte zastávku autobusů na Hlubočepy. Zde vyčkáte na příjezd autobusu 120 nebo 231, kterým se svezete dvě stanice do zastávky Správa sociálního zabezpečení.
  • Přejdete silnici a vydáte se dál ve směru mizejícího autobusu. Již od zastávky uvidíte vlevo sjezd do starého průmyslového areálu, zřetelně označený zákazem vjezdu. Tam povede vaše cesta.
  • Sejdete z kopečka k vrátnici areálu. Široce se usmějte, zamávejte vrátnému a bez ostychu projděte vrátnicí. Projděte parkoviště za vrátnicí a pokračujte zprava podél staré tovární haly... Od zastávky autobusu to máte nějakých 300 metrů.
  • Chcete-li si udělat kratší procházku, metro opustíte až ve stanici Smíchovské nádraží a vydáte se směrem na sever – tj. do centra.
  • Po několika desítkách metrů narazíte na lávku vedoucí přes vlakové nádraží. Vysupíte schody, lávku přejdete a dorazíte na křižovatku nad vjezdem do tunelu Mrázovka. Noviny se Vám při čekání na zelenou rozhodně neztratí.
   Dočkáte-li se zeleného panáčka, přejděte křižovatku a vydejte se vlevo do ulice Křížová. Po nějakých pěti stech metrech svižné chůze dorazíte na zastávku autobusu Správa sociálního zabezpečení před Českou správou sociálního zabezpečení.
  • Odtud pak pokračujete podle předchozího popisu. Na zastávku to ze stanice metra máte nějakých 700 metrů.

   

  Přístup vlastním vozem

  • Pokud pojedete autem, můžete parkovat přímo v areálu za 19 Kč/hod v čase 7.00-17.00 hod, za 8 Kč o víkendech a v čase 17.00 - 24.00 hod. Pojedete-li z centra – třeba po vnitřním okruhu, do ulice Křížová se dostanete celkem lehce.
  • Přijedete-li však po okruhu směrem od Barrandova, obrňte se notnou dávkou trpělivosti a vychutnejte si genialitu českých dopravních inženýrů se vším všudy. Kdo z Vás se zvládne dostat do ulice Křížová bez spáchání alespoň jednoho hrubého dopravního přestupku, má náš bezmezný obdiv.
  • Nejschůdnější cestou pravděpodobně je opustit okruh směrem do ulice Radlická, zde se otočit a těsně před nájezdem zpět na okruh odbočit do ulice Křížová. Ani to však při silnějším provozu není až zas taková legrace.
  • Dorazíte-li do ulice Křížová, hned za prvními světly (bráno od centra) odbočíte vlevo dolů do zákazu vjezdu, kde již uvidíte vrátnici areálu. Budete-li mít štěstí a závora bude otevřená, jeďte směle dál. Bude-li závora zavřená, vezměte parkovací kartu, kterou Vám potvrdíme na našem baru za malý poplatek. Parkujte hned za vrátncí a pokračujte pěšky zprava podél staré tovární haly do jednosměrky a přes výjezdovou závoru. 

   


  Obchod provozuje:

  Lezecké centrum s.r.o.
  Tomáš Holman
  Táborská 979/5
  Praha 4, 140 00
  IČ: 27425363
  Společnost zapsána v obchodním rejstříku u KS v Ostravě, vložka 11111, oddíl C.

  Jedná se o sídlo společnosti.
  Nejedná se o výdejní místo a nelze zde řešit reklamace.

   

  Napište nám
   *
   *
   *
   *
  captchaZobrazit jiný kód
   *
  Prosím vyplňte všechna pole označená *.