Domů / Lezení / Lezečky
Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 1
Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 2
Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 3
Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 4
Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 1/4Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 2/4Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 3/4Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU - 4/4

Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EU


Žádné hodnocení. Kód: SCAINSTVSR44 Produktové číslo: 8025228807486
Scarpa Instinct VSR je špičková lezecká bota pro závodníky a nejpokročilejší lezce. Velmi přesná, agresivní a ideální pro patování. Seznamte se s botou, která ovládla světové žebříčky a stupně vítězů!
Dodavatel: ALPSPORT s.r.o.
Dostupnost: Na objednávku do 6-8 týdnů
4.290 Kč
(4.290 Kč/ks)
 

 

Proč nakupovat u nás?

 

 

 

Lezečky Scarpa Instinct VSR, 44 EUScarpa Instinct VSR je špičková lezecká bota pro závodníky a nejpokročilejší lezce. Velmi přesná, agresivní a ideální pro patování. Seznamte se s botou, která ovládla světové žebříčky a stupně vítězů!

Jak se liší Instinct VSR od klasického VS?

Model Scarpa Instinct VSR je o něco měkčí než šněrovací verze a rozdílu si všimnete i v gumě - původní VS má o něco tvrdší gumu Vibram® XS EDGE, zatímco lehčí VSR je o něco měkčí a vyžaduje menší tlak XS GRIP 2. Všechny modely mají identickou patu - jak z hlediska gumy, tak jejího tvaru (často popisovaného jako dokonalý!).

"Rodina" Instinct (verze se suchým zipem i šněrováním) je ceněna pro svou neuvěřitelnou všestrannost - dobře fungují na všech typech skal, na různých typech stupů a v široké škále poloh nohou. Model VSR skvěle funguje na bouldrech, umělých stěnách a sportovních skalních cestách. Je naprosto dokonalá a osvědčila se u závodníků světového poháru a lezců na vrcholu obtížnosti.

Boty Scarpa Instinct VSR jsou velmi přesné v dírkách a na malých stupech, kde je klíčem k úspěchu přesné umístění a postavení nohy. Tyto boty jsou založeny na technicky propracované dělené podrážce a používají vysoce přilnavou pryžovou směs XS GRIP 2 - v přední části i na patě. Dělená podrážka umožňuje vyladit vlastnosti boty tak, aby vyhovovaly zamýšlenému použití. Umožňuje měnit vyztužení a vedení pásků tak, aby si bota zachovala svůj tvar (zakřivení v klenbě nohy) a zároveň zůstala pružná v situacích vyžadujících třecí polohu.

Pozoruhodná je také výrazně frézovaná část gumy nad špičkou. Je charakteristicky žebrovaná a má mírně drsnou strukturu, což umožňuje velmi účinné hákování špičky.

Lezečky Instinct VSR mají podobu stahovací "baletní boty", kde byl tradiční jazyk nahrazen strečovou gumovou vložkou. Boty Instinct VSR jsou vybaveny zapínáním na suchý zip, které zajišťuje pevné uchycení a stabilizaci na noze. Dvě široká poutka na patě usnadňují obouvání.

Scarpa Instinct VSR - klíčové vlastnosti:

- Výkonná lezečka pro nejtěžší skalní cesty.
- Navrženy pro širší nohu (suchý zip umožňuje přizpůsobení).
- Středně asymetrické a prohnuté.
- Zaměřují se na přenos síly do přední části boty a mírně podpírají nohu tenkou mezipodešví v přední části boty.
- Systém Bi-Tension.
- Založeny na legendární gumě XS GRIP 2.
- Určeny pro o něco lehčí osoby (ne nutně ženy), které mají vzhledem ke své nižší hmotnosti problémy se správným zatížením tvrdší gumy XS EDGE (použité v modelu VS).
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
S tímto zbožím kupují
Expresky Black Diamond HotWire Quickpack 12 cm 6 kusů Expresky Black Diamond HotWire Quickpack 12 cm 6 kusů Kód: BDHOTWIRE12PACK
Skladem 2 ks
10 %
2.061 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.